Stüdyodan Daireye Ahşap Çözüm

Paylaş...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedInShare on TumblrDigg thisShare on RedditShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Oldukça küçük bir stüdyoyu nasıl kullanışlı bir eve dönüştürebilirsiniz. Birileri buna kafa yormuş ve ortaya şirin ve hoş bir stüdyo daire çıkmış. Bunun için kullandıkları ise ahşap. Sade ve basit bir yapı olmasının yanında tasarımı ile göz dolduran, üretkenliğin ve zekanın bir ürünü olarak hayat bulmuş bir daire. Moskovada ( Rusya) bulunan dairenin projesi Ruetemple diye bir firma. Firma tasarımda modern bir yaşam alanı oluşturmanın yanında çevre dostu malzemeler kullanmış. Ayrıca projede raflama- depolama alanları akıllıca ortaya konulmuş. 47 metrekarelik bir stüdyo ortasına konulan proje içinde bulunduğumuz yılda hayat bulmuş.

Bu küçük ve çevre dostu yaşam alanında kullanıma uygun bir çekyat/koltuk, çalışma masası, raflar ve kitaplık, TV ünitesi, Oturma alanı, yatak odası, ufak ve kullanışlı bir mutfak, banyo ve raflar  mevcut.  Yatak odası ile oturma alanı bir kaç basamak ile desteklenerek yukarı kaldırılmış durumda. Muhtemelen bu alanın altı depolama için tasarlanmış. Mutfak ve banyoda sadelikten yana renkler beyaz ve gri kullanılmış. Mutfak ufak olmasına rağmen oldukça kullanışlı duruyor. Stüdyodan tam anlamıyla faydalanmak için tasarım tavana kadar ulaşmış.
ufak daire tasarımı

stüdyo daire projesi

ufak daire projesi

stüdyo daireler
dekoratif evler

ufak evler

ev dekoru

iç tasarım

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*