Tuvalet Kağıdı Rulosundan Harika Çiçekler Nasıl Yapılır

Paylaş...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedInShare on TumblrDigg thisShare on RedditShare on StumbleUponBuffer this pageFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Tuvalet Kağıdı rulolarından bir çok şeyin yapıldığını sağda solda görmüşsünüzdür. Bugün bu tuvalet kağıdı rulolarından oldukça dekoratif bir kaç çiçek nasıl yapılır ona öğreneceğiz. Bir geri dönüşüm projesi olan çiçek yapımı için gerekli malzemeler tutkal, makas, boya, cetvel, elişi kağıdı veya bir parça tuvalet kağıdı, çiçekler için kullanılan destek şişleri ve tabiki temel malzeme tuvalet kağıdı rulosu.
tuvalet kağıdı rulosundan çiçek yapımı (2)
Öncelikle resimde görüldüğü üzere (tuvalet kağıdı rulosunun uzunluğunu göz önüne alarak) ortada bir parça boşluk kalacak şekilde çizin. Çizdiğiniz yerlerden makas yardımı ile kesme işlemini gerçekleştirin ve sonrasında kestiğiniz bu parçaları geriye doğru katlayın. Boyama işlemini gerçekleştirdikten sonra elişi veya bir parça tuvalet kağıdını buruşturarak çiçeklerinizin ortasına yapıştırın. Sonrasında çiçeğinize destek çubuğunu geçirin ve isteğe göre yaprak yapıp yapıştırın. İşte hepsi bu kadar istedğiniz sayıda yaparak dekoratif çiçekler elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*